Plaukų tiesinimas keratinu

Kasdien, daugelis moterų, nuo 20 iki 60 minučių praleidžia tvarkydamos plaukus, kad iš namų išeitų tvarkingais, tiesiais plaukais. Kad pasiektų šį rezultatą, joms tenka naudoti kasdieninius įrankius, tokius kaip plaukų džiovintuvai, plaukų tiesintuvai, įvairios stilizavimo priemonės ir lakai. Tačiau, šį rezultatą galima pasiekti ir neįdedant tiek daug kasdieninių pastangų, o pasidarant plaukų tiesinimo keratinu procedūrą. Procedūros efektas išsilaiko iki 5 mėnesių, o taip pat plaukai lengviau formuojami, greičiau džiūna, mažėja putimąsis.

Plaukų tiesinimo keratinu privalumai:

  • Tobulai tiesūs plaukai, per visą jų ilgį;
  • Nesiveliantys ir lengvai šukuojami;
  • Nereikia naudoti papildomų stilizavimo priemonių;
  • Puikiai atrodantys plaukai iš karto po dušo ar kasdieninio susišukavimo;
  • Net ir drėgnuoju periodu, plaukai išlieka tiesūs ir švelnūs.

Jei norite tiesių plaukų, bet nenorite kiekvieną dieną prarasti po valandą brangaus laiko, juos tvarkant, plaukų tiesinimas keratinu - tobulai jums tinkanti procedūra. 

Procedūros eiga

Plaukų tiesinimas keratinu - procedūra nėra nauja. Kurioms jau teko ją išbandyti - eiga bus žinoma, bet toms, kurioms tai pirmas kartas pravartu žinoti kaip ji atliekama:

  •  Visų pirma plaukai išplaunami su giliai valančiu šampūnu, tam kad ant plaukų neliktų jokių pašalinių priemonių (formavimo priemonių likučių, kaukių, kondicionierių).
  •  Sumaišomas priemonės mišinys, kuris bus tepamas ant plaukų. Plaukai imami mažomis sruogelėmis ir atsargiai užtepamas keratino mišinys ir paliekamas pusvalandžiui įsigerti į plaukus. Plaukai užsipildo keratinu ir naudingomis medžiagomis.
  •  Plaukai pradedami džiovinti, kol tampa visiškai sausi ir galima pradėti juos tiesinti.
  • Įvertinus plaukų būklę ir tipą parenkama atitinkama temperatūra tiesinimui. Imamos mažos sruogelės ir kelis kartus perbraukiama tiesintuvu, tokiu būdu užveriamas plaukas ir visos naudingosios medžiagos užrakinamos plauko viduje.

Prieš ir po procedūros

Prieš procedūrą ypatingo pasiruošimo nereikia. Galima ir plaukų neplauti, nes prieš procedūrą jie bet kokiu atveju išplaunami specialiu šampūnu. Plaukus rekomenduojama dažyti ne vėliau kaip 2 savaites prieš procedūrą ir ne anksčiau nei 2 savaites po procedūros.

Kad prailginti plaukų tiesinimo keratinu efektą, rekomenduojama naudoti priemones, kurių sudėtyje nėra parabenų, sulfatų ir druskų. Botokso procedūra plaukams taip pat prailgina efektą, ją galima atlikti ne anksčiau nei po 4 savaičių.