Galvos odos pilingas

Atsiradus plaukų problemoms, tokioms kaip plaukų plonėjimas, galvos odos pleiskanojimas, galvos niežėjimas ar net plaukų slinkimas, daugelis moterų jas pradeda spręsti nuo paviršinės plaukų priežiūros priemonių. O vis dėl to vertėtų visą dėmesį nukreipti į galvos odą. Galvos odos pilingas - procedūra, kuria derėtų pradėti galvos odos priežiūrą.

Galvos odos pilingas
Galvos odos pilingas

Dėl įvairių nuosėdų, plaukų formavimo priemonių likučių, kalkėto vandens, galvos oda užsiteršia ir sutrinka mikrocirkuliacija, todėl norimo efekto iš maitinamųjų ir atstatomųjų priemonių, kurias pradedate naudoti suprastėjus plaukų būklei, galima ir nepajusti. Visų pirmiausia ką reikėtų atlikti, tai galvos odos pilingą, o tada tik plaukus maitinti, drėkinti ir atstatinėti.

Kodėl reikalingas galvos odos pilingas?

Galvos odos pilingas nuvalo galvos odą ir ją išmasažuoja. Oda prie šaknų nuvaloma ir suaktyvinama jos kraujo apytaka, svogūnėliai gauna daugiau deguonies, naudingųjų medžiagų, išstumiami susikaupę riebaliniai kamščiai iš plauko. Plaukai stiprėja ir ima greičiau augti, sumažėja slinkimas, pleiskanos, niežėjimas ir tempimas. Po pilingo procedūros jaučiamas švaros jausmas, sukuriamas antibakterinis efektas.

Galvos odos pilingo procedūros eiga ir trukmė gali skirtis nuo jūsų galvos odos būklės ir pagal ją parenkamų priemonių.

Dėl konsultacijos ar detalesnės informacijos, galite su mumis susisiekti telefonu, kuris nurodytas kontaktų skiltyje arba iš anksto susitarus atvykti į grožio saloną Šiauliuose.