Botoksas plaukams

Sparčiai populiarėjanti procedūra - botoksas plaukams, susilaukia vis daugiau teigiamo dėmesio. Taigi, kas tai per procedūra? Kaip ji atliekama? Kiek išsilaiko? Kokia kaina? Kokiems plaukų tipams tinkama? Pabandysime trumpai jums apie ją aprašyti ir supažindinti su jos poveikiu ir savybėmis.

Botoksas plaukams - kas tai?

Per tam tikrą laiką, plaukai, dėl pašalinių veiksnių, praranda naudingąsias medžiagas. Plaukai tampa šiurkštūs, nepaklusnūs, pradeda pūstis, sausėti ir šiauštis. Botokso plaukams sudėtyje yra baltymų, išgautų iš įvairių medžiagų, hidrolizuoto keratino, bei kolageno. Šios medžiagos ypatingai drėkina, bei atstato plauko struktūrą.

Kolagenas, tai plauko statybinė medžiaga, kuri skatina atsinaujinimo procesus, bei stiprina audinio sieneles. Laikui bėgant, organizmas išnaudoja jo daugiau, nei pagamina, todėl būtina juo papildyti plaukus, kad jie būtų stipresni, elastingesni ir gyvybingesni.

Hidrolizuotas keratinas, tai cheminiu procesu suskaldyta didelė baltymo molekulė. Tokiu būdu, dėl mažos apimties, hidrolizuotas keratinas gali užpildyti mažus įtrūkimus ir įsigerti į plauko struktūrą. Plaukai tampa stipresni, labiau žvilgantys, atsparesni saulės spinduliams, karštiems tiesinimo įrankiams, cheminių preparatų poveikiui ir mechaniniams pažeidimams.

Įvairūs aliejai, esantys botokso plaukams sudėtyje, yra puikūs antioksidantai. Taip pat jų sudėtyje gausu vitaminų, kurie maitina plaukus ir apsaugo nuo kasdieninio plaukų formavimo, bei tiesinimo žalingo poveikio.

Botokso plaukams savybės:

 • Plaukų pūtimąsis sumažėja iki 60-80%;
 • Iki 30% plaukai mažiau banguojasi;
 • Atkuriamas natūralus plaukų drėgmės balansas, bei sugrąžinamas prarastas keratinas ir kolagenas;
 • Plauko struktūroje atkuriama baltymų pusiausvyra;
 • Plaukai tampa lengviau suvaldomi;
 • Atkuriamas prarastas blizgesys, minkštumas ir elastingumas;
 • Glotninamasis poveikis;
 • Gali būti naudojama tarp keratininio tiesinimo procedūrų, prailginamas tiesinimo efektas;
 • Tinka ilgiems plaukams, nes neapsunkinamos plaukų šaknys;
 • Rezultatas išlieka iki 6 savaičių;
 • Plaukus galima plauti jau tą pačią dieną.


Kaip atliekama procedūra?


Botoksas plaukams - sistema, kuri sudaryta iš trijų sudėtinių dalių:

 1. Giliai valantis šampūnas,
 2. Glotninamoji kolageno sistema,
 3. Atstatomasis balzamas.

Giliai valantis šampūnas, reikalingas tam, kad prieš procedūrą iš plaukų būtų išplaunami visi formavimo ir kasdieninės priežiūros priemonių likučiai, atveriami plauko žvyneliai ir plaukai paruošiami hidrolizuotam keratinui, kolagenui ir kitoms naudingoms medžiagoms įsisavinti. Plaukai išdžiovinami ir paruošiami sekančiam procedūros etapui.

Glotninamoji kolageno ir hidrolizuoto keratino sistema, sumaišoma su atstatomuoju balzamu. Plaukai imami mažomis sruogelėmis, tepamas paruoštas mišinys ir paliekamas įsigerti. Praėjus numatytam laiko tarpui, plaukai išdžiovinami ir tiesinami tiesintuvu, kad užfiksuotų plauką ir užvertų jo žvynelius, tokiu būdu užrakinamos visos naudingos medžiagos plauko viduje. Temperatūra parenkama pagal plauko tipą ir būklę. Plaukai plaunami tik jiems atvėsus.


Plaukų priežiūra po procedūros


Po botokso procedūros, plaukų priežiūra nesiskiria nuo kasdieninės. Svarbu naudoti kokybiškus ir tinkamus jūsų plaukų tipui šampūnus, kurių sudėtyje nebūtų parabenų, druskų ir sulfatų. Tinkamas galvos plovimas, bei džiovinimas, taip pat prisideda prie sveikai atrodančių plaukų, bei procedūros išsilaikymo laikotarpio. Reikėtų vengti maudynių baseine, bei jūroje, taip pat kiek įmanoma apsaugoti plaukus nuo tiesioginių saulės spindulių. Šie faktoriai gali pakenkti jūsų natūraliems plaukams, bei sutrumpinti plaukų botokso išsilaikymą.


Kokia procedūros kaina?


Dažnai išgirstamas klausimas: kokia botokso procedūros plaukams kaina? Botokso procedūros kaina vertinama priklausomai nuo plaukų storio, kiekio bei ilgio. Preliminari skaičiuoklė: plaukų ilgis centimetrais, tolygus procedūros kainai eurais. Papildomas mokestis gali būti už didelės apimties ir storus plaukus.


Kokiems plaukų tipams tinka?


Botoksas plaukams, tinka visų tipų plaukams. Netinka vaikams, besilaukiančioms ir  kūdikius maitinančioms moterims.